ФІНТЕХУ

Забезпечте легкий старт за часом і витратами, розвивайтеся по мірі зростання бізнесу з рішеннями від ТАС Лінк. Адже, для нас це одна із пріоритетних галузей спеціалізації. В ній ми роками, тому чудово орієнтуємося.

ОЗНАЙОМТЕСЬ З НАШИМИ РІШЕННЯМИ

Електронна комерція

Заробляйте в найдинамічнішому сегменті. Забезпечте найшвидший вхід в сегмент електронної комерції та інтернет-платежів за допомогою унікальної єдиної платформи PayLink.

Читати далі

еквайринг

Більше ніж традиційний бізнес. Підтримайте ваших клієнтів високою якістю обслуговування прийому оплат і видачі готівки. Керуйте підключенням торговців, пристроями, лімітами, обмеженнями, сервісами.

Читати далі

Діджитал банкінг

Отримайте цифровий банк настільки швидко, наскільки ви готові рухатися. Високотехнологічні рішення, що адаптуються та перевірені в декількох кейсах необанків, вже готові для використання вами.

Читати далі

Розробка програмного забезпечення

Автоматизуйте ваші платіжні сервіси. Забезпечте себе системами, що покривають на 100% ваші потреби. Тепер немає необхідності формувати в своєму бізнесі непрофільні компетенції.

Читати далі

Емісія

Втілюйте задумане. Створюйте кращі карткові продукти для своїх клієнтів завдяки чудовій функціональності програмного забезпечення ТАС Лінк

Читати далі

з`єднання з платіжними системами

Приєднайтесь до глобального світу електронних платежів. Пройдіть оптимальним за часом, вартістю та іншими ресурсами шляхом для того, щоб заробляти вже зараз.

Читати далі

3D Secure

Зробіть електронну комерцію ваших клієнтів безпечною. Надавайте безпечний спосіб оплачувати покупки в Internet, забезпечуючи перехід відповідальності.

Читати далі

фрод і ризик моніторинг

Знизте ризики, відповідайте вимогам. Моніторинг транзакцій в режимі реального часу - ефективний метод боротьби з шахрайством і відповідності вимогам compliance.

Читати далі

Управління диспутами

Отримуйте відмінне операційне обслуговування. Заробляйте на основному бізнесі, віддаючи рутину професіоналам.

Читати далі

ЗВ`ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

    * Обов`язкове поле для заповнення