ПРО НАС

Ми – технологічна компанія, яка з 2012 року працює в сфері цифрових фінансів. Ми пропонуємо цифрові платіжні рішення, забезпечуючи наших клієнтів новими можливостями. Ми відповідально ставимося до роботи над кожним проектом, бо впевнені, що репутація – головне, на чому базується ефективне партнерство.

Наші принципи

БУТИ НОВАТОРОМ, БЛИЗЬКИМ ТА ЕФЕКТИВНИМ ПАРТНЕРОМ ДЛЯ КЛІЄНТА

Ми генеруємо інноваційні рішення для Клієнта, вивчивши його клієнтський досвід. ТАС Лінк реалізував десятки успішних проектів в сфері електронної комерції, діджитал банкінгу, еквайрингу, емісії. Ми продовжуємо розвивати зручні технологічні рішення для наших клієнтів.
Дивіться наші кейси:

Електронна комерція >>> Діджитал банкінг >>>

СПІВПРАЦЯ З МІЖНАРОДНИМИ ТА ЛОКАЛЬНИМИ ПЛАТІЖНИМИ СИСТЕМАМИ

ТАС Лінк співпрацює з міжнародними та локальними платіжними системами. Ми володіємо широкою лінійкою інтегрованих рішень в сфері електронних платежів та переказів.
Mastercard – Member Service Provider (MSP), VISA – Third Party Agent (TPA), ПРОСТІР – Незалежний процесинговий центр (НПЦ).
В Національному банку України ми зареєстровані як Значущий оператор послуг платіжної інфраструктурі з правом надання процесингу, операційних, інформаційних та інших технологічних послуг

ВИСОКІ СТАНДАРТИ БЕЗПЕКИ

ТАС Лінк гарантує надійність, відмовостійкість та безперервність технологічних процесів. Ми сертифіковані за найвищим міжнародним стандартом безпеки даних індустрії платіжних карт, регулярно підтверджуючи високі стандарти безпеки на щорічному аудиті.

Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) v.3.2 – Стандарт PCI DSS підтверджує прийняття комплексу необхідних заходів, яких вимагає відповідність вимогам міжнародного стандарту для забезпечення повної інформаційної безпеки даних платіжних карт.

3-D Secure ™ Security Requirements (ACS) v.3.0 – Стандарт 3-D Secure ™ Security Requirements визначає вимоги фізичної та логічної безпеки для інфраструктури Access Control Servers (ACS), що забезпечують функціонування сервісу 3-D Secure. PCI PIN Security Requirements v.2.0 – Стандарт PCI PIN Security Requirements регламентує захист PIN-кодів при здійсненні транзакцій в банкоматах і POS-терміналах торгових підприємств. Роботу забезпечує зломостійке обладнання, що пройшло комплексні перевірки безпеки в спеціалізованих лабораторіях

НАША КОМАНДА

Станіслав Победимський

CEO, Керуючий партнер
9 років у компанії,
21 рік в індустрії

Поліна Первушина

Операційний директор
9 років у компанії,
22 роки в індустрії

Сергій Чернов

Директор з продажів
5 років у компанії,
15 років в індустрії

Олексій Беров

Проектний директор
3 роки у компанії,
19 років в індустрії

Антон Яковенко

Директор з розробки
8 років у компанії,
15 років в індустрії

Гліб Бурцев

Директор з розвитку
1 рік у компанії,
20 років в індустрії

Андрій Воронов

ІТ директор
9 років у компанії,
21 рік в індустрії