Новини

ТАС Лінк визнано значущим оператором платіжної інфраструктури

27.03.2023

Ми раді повідомити, що ТАС Лінк уже третій рік поспіль визнано Національним банком України значущим оператором платіжної інфраструктури.

ТАС Лінк – це українська компанія, яка займається розробкою та підтримкою інфраструктури для безготівкових платежів. Ми працюємо з 2012 року і за цей час зарекомендували себе як надійний та інноваційний партнер для банків, бізнесу та держави.

Протягом останніх трьох років ТАС Лінк активно вдосконалював свої технології та послуги, щоб надавати клієнтам якісний сервіс та зручність використання. Ми впроваджували нові методи автентифікації та захисту даних, покращували нашу платіжну платформу та розширювали географію нашої роботи.

Визнання Національним банком України значущим оператором платіжної інфраструктури підтверджує нашу експертизу та важливість нашої роботи для національної економіки. Ми пишаємося тим, що наша робота сприяє розвитку безготівкових платежів в Україні та робить їх більш доступними та зручними для всіх.

Ми дякуємо Національному банку України за визнання нашої роботи та обіцяємо продовжувати розвиватися та вдосконалювати нашу інфраструктуру, щоб забезпечувати якісний сервіс для всіх наших клієнтів.

З повагою,
Команда ТАС Лінк