Новини

ТАС ТАС ЛІНК ПІДВІВ ПІДСУМКИ ЧЕРВНЯ

10.07.2024

ЕМІСІЯ

В червні в структурі емісії платіжних карт відбулися значні зміни, які пов’язано з поглинанням Таскомбанком емісії Спортбанку і оптимізацією її кількості. В структурі платіжних систем провідну роль продовжує відігравати Mastercard з 68,2% (+11,8% за червень) vs 31,6% у VISA (-11,8% за червень) та 0,1% у ПРОСТІР.

Протягом червня кількість транзакцій за емітованими платіжними картками знизилася на -7%.

ЕКВАЙРИНГ

В червні сповільнилися темпи зростання еквайрингової мережі (+1%). З початку року кількість торгових POS-терміналів клієнтів ТАС Лінк зросла на +50%.

Кількість еквайрингових транзакцій в травні порівняно з квітнем збільшилася на +1%. Зменшення кількості P2P-транзакцій (-4%) і онлайн покупок (-2%) було скомпенсовано зростанням покупок в POS (+8%).

ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ

В сегменті E-com також спостерігаємо уповільнення динаміки кількості транзакцій: -2% в червні. Сезонне падіння продемонстрували всі сегменти онлайн транзакцій.

В структурі методів оплат продовжуємо відмічати поступове зниження частки локальних card-on-files та ручного ведення карти: 58,5% (-2,1% в червні) проти частки електронних гаманців: 30,4% в Apple Pay (+1,2%) та 11,1% у G-Pay (+0,9%).

Повна версія: https://drive.google.com/file/d/1jKhD_JnczwVzKtHUw0kfo1cEikdESNMA/view?usp=share_link