Новини

ТАС ЛІНК – ПРОЦЕСИНГОВИЙ ПАРТНЕР NOVAPAY

07.02.2024

ТАС Лінк розширює партнерство з NovaPay в сфері платіжних технологій. 

«Вже більше 5 років ТАС Лінк надає NovaPay, провідній українській фінансовій компанії, процесингові послуги. Нині NovaPay розбудовує власну мережу POS-терміналів, розвиває нові напрями бізнесу – запустив мобільний додаток, відкриває рахунки і випускає клієнтам платіжні картки. А ми беремо на себе процесингове обслуговування всього спектру операцій, гарантуючи надійність та безперебійність транзакцій, – говорить Станіслав Победимський, Директор ТАС Лінк. – Наше партнерство підсилює позиції компаній на ринку, а головне – забезпечує швидкість, легкість і надійність платежів і переказів». 

Для довідки: 

NovaPay – це міжнародний фінансовий сервіс, що входить до групи компаній Нової пошти і вже майже 12 років надає зручні, швидкі та надійні платіжні сервіси онлайн і офлайн – у більш ніж 3 500 відділеннях Нової пошти. За даними НБУ, компанія обіймає 35% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів. Також NovaPay входить до найбільших платників податків держави.

ТАС Лінк – технологічна компанія, яка з 2012 року працює в сфері цифрових фінансів. Компанія  пропонує цифрові платіжні рішення, забезпечуючи клієнтів новими можливостями та надає повний спектр процесингових послуг в Україні та за кордоном.