Новини

МАТИ ВЕЛИКУ АУДИТОРІЮ КЛІЄНТІВ І БУТИ ІННОВАЦІЙНИМ В ЕЛЕКТРОННІЙ КОМЕРЦІЇ

10.05.2023

Е-комерція в сьогоднішніх обставинах – один із найперспективніших напрямів розвитку економіки. Своє місце тут знаходять і підприємства глобального бізнесу, і компанії малого та середнього бізнесу, і навіть мікро-стартапи.

Але перш ніж поринути в океан цифрової комерції, потрібно мати надійного партнера, який запропонує ефективні фінтех-рішення для кожної конкретної ситуації.

Що особливо важливо, коли ведеш діяльність в електронній комерції? Клієнти. Як їх охопити, усіх і відразу? Насамперед потрібно забезпечити доступ до платіжних систем: Apple Pay, Google Pay, Mastercard Identity Check Program, Masterpass, Masterpass OneClick, Masterpass QR, Visa Direct, Verified by Visa, Visa Secure, Visa Checkout, Visa QR тощо. Це відразу відкриє шлях до електронних гаманців найширшої аудиторії.

Електронна комерція – інноваційна галузь, яка оновлюється через кожні кілька місяців. Важливо відстежувати зміни та інновації, щоб не втрачати зв’язок із наявними клієнтами і відповідати потребам нових. Це на себе може взяти ТАС Лінк. До послуг компаній електронної комерції Інтеграція по api або/та через frame, токени, інтеграція з apple pay і google pay, онлайн і офлайн комісії, зручне управління лімітами, онлайн обмін інформацією, фрод і ризик моніторинг, підтримка впровадження проекту еквайрингу, сервіси контакт центру, клірингові та транзакційні файли та репортінг, кастомізація тощо. Ви будете впевненими в інноваційості ваших продуктів.

Поки ми торкнулися лише таких переваг як клієнтське покриття та інноваційність рішень в електронній комерції. Про гнучкість управління сервісами та про безпеку ваших клієнтів ми розкажемо у наступних постах. Будьте з нами, стежте за нашою сторінкою.

Якщо у вас виникає потреба у професійній консультації – наші експерти до ваших послуг.